Anglická verze/English version


Projekt se zatím rozvíjí velmi dobře.

(No, jen ať; je to už pěkně velká investice.) Naše nabídka v konkurzu zakázku zřejmě vyhraje. Jo, a ... překlad dokumentace. Skoro jsem zapomněl. Eště že Jára vždycky dokáže sehnat ty překlady za tak dobrou cenu. (Proč se lidi ve světě nenaučej česky? Bylo by o jednu položku na konci dlouhýho seznamu výdajů míň ...)


Víte, kde všude by se Váš dokument MOHL nacházet?

Možná na druhé straně zeměkoule? Co možná nevíte, je, že nelítostnou konkurencí vynucené nízké ceny mají svou nezanedbatelnou cenu:

Dává Vám Váš dodavatel, jenž nabízí výprodejní ceny, absolutní záruku, že Váš originální dokument nepřekládá jeho subdodavatel, překladatel na volné noze, o němž nic nevíte?

Zaručuje Váš dodavatel (nebo všichni subdodavatelé na nižších stupních několikaúrovňové sítě překladatelů), že Váš dokument je bezpečnostně zajištěn?

Jste si jistí, že Vaše vnitropodnikové informace nejsou archivovány na PéCéčku překladatele[, který se nalézá] na konci potravního řetězu? Kolika přepínači, směrovacími programy, gofery, pevnými disky nebo disketami Vaše dokumentace prošla? NEDOPUSŤTE, ABY SE TO STALO VÁM!


Byli byste šokováni, kdybyste jí nalezli na domovské stránce Vašeho konkurenta?

No, možná ne tam, ale ... Jakou hodnotu by mohly Vaše informace mít? Kolik dolarů za stránku? "Slyším 6 USD ... 20 USD? ... 40 USD? ..."


U firmy Keenan, Sadlon & Lord, Inc. ...

... absolutně zaručujeme důvěrnost a bezpečnost Vašich dokumentů. Vaše akta jsou uložena jako soubor na našem počítači a vidí je pouze náš překladatel. Jsou plně zašifrována (16 cyklů náhodného uspořádávání souboru v souladu se Standardem šifrování dat), a po dokončení překladu jsou vymazána v souladu se standardem Ministerstva obrany [Spojených států].

Protože se specializujeme, narozdíl od našich velkých konkurentů (překladatelských agentur), provádíme všechny překlady uvnitř podniku. Jelikož provádíme veškerou práci sami, nejsme pod tlakem, abychom hledali "laciné" subdodavatele. Odmítáme narušovat bezpečnost, kvalitu a důslednost kompromisy.

Náš způsob práce a podnikání vyjadřuje slovo integrita.


  • Víte kde všude se vaše informace potloukají?


Plaťte za naše výrobky a služby úvěrovou kartou
prostřednictvím systému PayPal
Pla?te za naše výrobky a služby úvìrovou kartoul - it's fast, free and secure!
- je to rychlé, zdarma a bezpečné.

(Ačkoliv $5 jen za ochotu přihlásit se jako uživatel přestali dávat už dávno.)


Anglická verze/English version